close icon
page-title
Mroczne Umysły
Mroczne Umysły

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: The Darkest Minds
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: 21 Laps Entertainment

Mroczne Umysły • Cały film • Online LEKTOR PL

star7
2728Ocen
date2018
loader

Mroczne Umysły Recenzje

 • avatar

  YesteryearYouth

  |4 godziny temu
  Bardzo fajne nie słuchajcie złych opinii polecam
 • avatar

  RetroReels

  |3 dni temu
  Ludzie którzy mają problem z odpaleniem streama = 🤓
 • avatar

  CinephileCulture

  |6 dni temu
  ludzie wystarczy przeklikać reklamy! A film bardzo spoko takie dosyć świeże spojrzenie na sprawę
 • avatar

  GrooveGazer

  |7 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  K-DramaKween

  |14 dni temu
  głupota ludzka nie zna granic - to o tobie jak nie wiesz jak odpalić film po prostu
 • avatar

  QuickFlick

  |14 dni temu
  jakość spoko ale czasem wolniej się ładuje. ale film jeden z moich ulubionych

Mroczne Umysły Obsada

Mroczne Umysły Trailer

Spis treści

Czym jest mroczny umysł? Poznaj niezwykłe umiejętności bohaterów

Mroczne Umysły to pasjonujący film akcji, który przedstawia świat, w którym ludzie obdarzeni nadzwyczajnymi zdolnościami są traktowani jak zagrożenie. Ruby, szesnastoletnia dziewczyna o mocy rozpalania ognia samym umysłem, musi uciekać i dołącza do grupy nastolatków z podobnymi talentami. Razem próbują wykorzystać swoje niezwykłe umiejętności, aby przeciwstawić się opresyjnej władzy, która chce ich kontrolować.

Image Mroczne Umysły film online

Gdzie obejrzeć cały film Mroczne Umysły 2018 za darmo?

Chociaż Mroczne Umysły to przede wszystkim kinowy hit, istnieją legalne sposoby, aby obejrzeć ten film za darmo lub bardzo niewielką opłatą. Jedną z opcji jest obejrzyj-to.pl, popularny serwis streamingowy oferujący dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali. Można tam znaleźć Mroczne Umysły z lektorem lub napisami w języku polskim.

Oczywiście istnieją również inne platformy, na których można legalnie obejrzeć Cały film Mroczne Umysły online, często po wykupieniu subskrypcji lub zapłaceniu jednorazowej opłaty. Warto jednak skorzystać z zaufanych źródeł, takich jak obejrzyj-to.pl, aby mieć pewność, że oglądamy zgodnie z prawem i nie narażamy się na potencjalne zagrożenia wynikające z nielegalnego strumieniowania.

Stworzenie fenomenalnego blockbustera: od scenariusza po efekty specjalne

Mroczne Umysły to produkcja, która zaimponowała nie tylko świetną obsadą, ale również doskonale wykonaną pracą na każdym etapie powstawania filmu. Scenariusz oparty na powieści Alexandry Bracken został znakomicie zaadaptowany, a reżyser Jen Jonah potrafił z wyczuciem połączyć elementy akcji, dramatu i fantastyki.

Praca nad scenariuszem i reżyserią

Twórcy dokładali wszelkich starań, aby wierni pozostać duchowi oryginalnej historii, jednocześnie nadając jej kształt odpowiedni dla wielkiego ekranu. Rezultatem jest film, który płynnie łączy emocjonalne wątki z trzymającymi w napięciu scenami akcji. Reżyser Jen Jonah ze znawstwem pokierował obsadą, wydobywając z nich głębokie, poruszające kreacje.

Efekty specjalne na najwyższym poziomie

Nie można pominąć również imponujących efektów specjalnych, które pozwoliły w realistyczny sposób ukazać nadprzyrodzone moce bohaterów. Sceny pełne dynamicznych eksplozji i niezwykłych zjawisk wprowadzają widza w świat, w którym wszystko jest możliwe. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu Mroczne Umysły to kinowa uczta dla oczu i umysłu.

Pełna lista obsady: wielkie nazwiska i debiuty w Mrocznych Umysłach

Mroczne Umysły może poszczycić się znakomitą obsadą, w której znaleźli się zarówno uznani aktorzy, jak i obiecujące młode talenty. Głównymi gwiazdami filmu są Amandla Stenberg oraz Mandy Moore, jednak na ekranie zobaczymy również inne znamienite nazwiska.

 • Amandla Stenberg jako Ruby Daly - szesnastoletnia bohaterka z niezwykłymi zdolnościami rozpalania ognia umysłem. Stenberg zdobyła uznanie krytyków za rolę w filmie "The Hate U Give".
 • Mandy Moore jako Cate Connor - kobieta kierująca ruchem oporu, który chroni młodych mutantów.
 • Bradley Whitford jako prezydent Gray - przywódca rządu, który postrzega młodzież z mocami jako zagrożenie.
 • Harris Dickinson jako Liam Stewart - nastolatek posiadający telepatyczne zdolności.

Oprócz tych znanych aktorów, w Mrocznych Umysłach debiutują również nowe twarze, takie jak Skylan Brooks, Miya Cech i Patrick Gibson, którzy wcielają się w młodych bohaterów o niezwykłych talentach. Różnorodna i utalentowana obsada tylko dodaje uroku temu filmowi.

Image Mroczne Umysły 2018

Dlaczego warto nie przegapić tego kinowego hitu? Niesamowite przygody czekają!

Mroczne Umysły to nie tylko efektowna rozrywka, ale także film, który porusza ważne tematy i skłania do refleksji. Opowieść o prześladowanych nastolatków z nadzwyczajnymi zdolnościami to metafora walki z uprzedzeniami, nietolerancją i dyskryminacją. Twórcy w inteligentny sposób ukazują, jak strach przed tym, co inne i niezrozumiałe, może prowadzić do opresji i okrucieństwa.

Jednocześnie Cały film Mroczne Umysły online trzyma widza w napięciu, oferując emocjonującą akcję, niezwykłe sceny walk i efekty specjalne na najwyższym poziomie. To doskonała rozrywka dla całej rodziny, łącząca wartościowe przesłanie z niezapomnianymi przygodami i fascynującym, futurystycznym światem.

W jaki sposób niebezpieczna władza wykorzystywała młodzież z mocami?

W świecie przedstawionym w Mrocznych Umysłach rząd nie tylko izoluje i prześladuje nastolatków obdarzonych nadzwyczajnymi zdolnościami, ale także próbuje ich wykorzystać jako broń przeciwko innym. Prezydent Gray i jego otoczenie postrzegają młodych mutantów jako zagrożenie, które należy albo zneutralizować, albo przejąć kontrolę nad ich mocami.

W jednej z kluczowych scen widzimy, jak Ruby i jej przyjaciele są torturowani i poddawani okrutnym eksperymentom, mającym na celu stłumienie ich zdolności lub wymusić posłuszeństwo. Władza nie cofa się przed niczym, by podporządkować sobie tych, których się boi. Ten wątek jest przestrogą przed nadużywaniem siły i autorytarnym tępieniem inności.

Podobne filmy do Mroczne Umysły

Bogna Rutkowska

Bogna Rutkowska

Witajcie! Tu Bogna Rutkowska, entuzjastka romansów i melodramatów. Uwielbiam wzruszające love stories, piękne kostiumy, gwiazdorskie kreacje. W recenzjach oceniam chemię między aktorami, wiarygodność uczuć, visual storytelling. Szukam filmów romantycznych z klasą, nieoczywistych i poruszających. Przeżyjmy razem wielkie ekranowe miłości!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 2728

Udostępnij