close icon
page-title
Nimfomanka: Część 2
Nimfomanka: Część 2

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Nymphomaniac: Vol. II
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Dania, Francja
 • Reżyser: Zentropa Entertainments

Nimfomanka: Część 2 • Cały film • Online LEKTOR PL

star6.7
2813Ocen
date2013
loader

Recenzje

 • avatar

  CinephileCulture

  |4 godziny temu
  ludzie wystarczy przeklikać reklamy! A film bardzo spoko takie dosyć świeże spojrzenie na sprawę
 • avatar

  Bacha

  |1 dzień temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  YesteryearYouth

  |5 dni temu
  Bardzo fajne nie słuchajcie złych opinii polecam
 • avatar

  ptasiek_film

  |6 dni temu
  Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci... said noone ever ;D ale spoko nawet historyjka
 • avatar

  QuickFlick

  |7 dni temu
  jakość spoko ale czasem wolniej się ładuje. ale film jeden z moich ulubionych
 • avatar

  RetroReels

  |11 dni temu
  Ludzie którzy mają problem z odpaleniem streama = 🤓
 • avatar

  GrooveGazer

  |12 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  K-DramaKween

  |14 dni temu
  głupota ludzka nie zna granic - to o tobie jak nie wiesz jak odpalić film po prostu

Trailer

Spis treści

Nimfomanka: Część 2 online w jakości HD

Fani kina arthouse z całą pewnością czekali na premierę drugiej części kontrowersyjnego filmu Nimfomanka w reżyserii Larsa von Triera. Po emocjonujących wydarzeniach z pierwszej odsłony, Nimfomanka: Część 2 kontynuuje historię tytułowej bohaterki, graną przez Charlotte Gainsbourg. Film miał swoją premierę 25 grudnia 2013 roku i od razu podbił serca kinomanów na całym świecie.

Druga część Nimfomanki to kameralny dramat psychologiczny, który zgłębia mroczne zakamarki ludzkiej psychiki. Reżyser ponownie sięga po kontrowersyjną tematykę seksualności i uzależnień, tym razem skupiając się na konsekwencjach nałogu głównej bohaterki. Charlotte Gainsbourg gra kobietę dojrzałą, zmagającą się z traumami przeszłości. Jej kreacja aktorska zachwyca subtelnością i wrażliwościem.

Fani Larsa von Triera nie mogą przegapić tej emocjonującej kontynuacji losów tajemniczej nimfomanki. Nimfomanka: Część 2 to film, który wciąga i nie pozostawia obojętnym. Można go obejrzeć online w jakości HD na wybranych platformach streamingowych.

Nimfomanka: Część 2

Nimfomanka: Część 2 do obejrzenia za darmo

Miłośnicy ambitnego kina mają powody do radości. Kontrowersyjny dramat Nimfomanka: Część 2 w reżyserii Larsa von Triera można obejrzeć za darmo online. Film kontynuuje historię tytułowej bohaterki z pierwszej części produkcji i zgłębia mroczne aspekty ludzkiej seksualności.

Charlotte Gainsbourg ponownie wciela się w rolę tajemniczej kobiety uzależnionej od seksu. Tym razem przedstawiona jest ona jednak już jako dojrzała osoba, zmagająca się z traumami przeszłości i próbująca zrozumieć siebie i swoje zachowania. Jej aktorstwo zachwyca subtelnością i wrażliwością.

Nimfomanka: Część 2 to arcydzieło kina arthouse’owego, które wciąga i porusza. Fani twórczości Larsa von Triera nie mogą go przegapić. Na szczęście jest on dostępny za darmo online w legalnych serwisach streamingowych z polskim lektorem lub napisami. Gorąco polecamy!

Gdzie obejrzeć Nimfomanka: Część 2 w całości?

Po sukcesie pierwszej części Nimfomanki, fani niecierpliwie wyczekiwali premiery kontynuacji tej niezwykłej opowieści. I doczekali się - 25 grudnia 2013 roku na ekrany trafiła Nimfomanka: Część 2 w reżyserii Larsa von Triera. Gdzie można obejrzeć ten film w całości online?

Na szczęście druga część Nimfomanki jest dostępna legalnie na kilku platformach VOD w Polsce. Można ją znaleźć m.in. na CDA Premium, Player.pl, czy vod.film. Oprócz polskiego lektora dostępne są również napisy. Dzięki temu każdy fan może w pełni zanurzyć się w mrocznym świecie głównej bohaterki.

Reasumując, Nimfomanka: Część 2 można obejrzeć legalnie online na wybranych serwisach streamingowych. Wystarczy wykupić dostęp i cieszyć się arcydziełem Larsa von Triera w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Gorąco polecamy!

Nimfomanka: Część 2 w serwisie CDA premium

Fani ambitnego kina europejskiego z pewnością słyszeli o filmie Nimfomanka w reżyserii Larsa von Triera. Po emocjonujących wydarzeniach z pierwszej części nadszedł czas na kontynuację - Nimfomanka: Część 2 trafiła na ekrany kin 25 grudnia 2013 roku. Gdzie można ją obejrzeć online?

Na szczęście druga odsłona losów tajemniczej nimfomanki jest dostępna legalnie w serwisie CDA Premium. Można ją tam zobaczyć w całości z polskim lektorem lub napisami. CDA oferuje wysoką jakość obrazu i dźwięku, dzięki czemu seans będzie prawdziwą gratką dla kinomanów.

Nimfomanka: Część 2 to kameralny dramat psychologiczny z wspaniałą Charlotte Gainsbourg w roli głównej. Jeśli pierwsza część przypadła Ci do gustu, kontynuacja na pewno Cię nie zawiedzie. Gorąco polecamy obejrzeć ją w serwisie CDA Premium!

Nimfomanka: Część 2

Recenzja filmu Nimfomanka: Część 2 z 2013 roku

25 grudnia 2013 roku miała miejsce premiera wyczekiwanej kontynuacji głośnego filmu Nimfomanka. Nimfomanka: Część 2 ponownie porusza kontrowersyjną tematykę uzależnienia seksualnego, tym razem pokazując losy dojrzałej już bohaterki pierwszej części.

Reżyserem produkcji jest ponownie Lars von Trier, mistrz kina arthouse'owego. Na ekranie w roli głównej świetna Charlotte Gainsbourg, która subtelną i wrażliwą kreacją aktorską wciąga widza w mroczny świat swojej bohaterki. Film zachwyca znakomitą muzyką i zdjęciami.

Choć Nimfomanka: Część 2 porusza drażliwe tematy, to robi to z klasą i artyzmem. Jest to produkcja tylko dla widza dorosłego i świadomego, gotowego na mierzenie się z ciemnymi stronami ludzkiej natury. Gorąco polecamy fanom ambitnego, niekomercyjnego kina.

Nimfomanka: Część 2 - opis fabuły i obsada

Po burzliwych wydarzeniach z pierwszej części nadszedł czas na ciąg dalszy opowieści o tajemniczej nimfomance. 25 grudnia 2013 roku swoją premierę miała Nimfomanka: Część 2 - kontynuacja głośnego filmu Larsa von Triera z Charlotte Gainsbourg w roli głównej.

Akcja produkcji toczy się kilka lat po wydarzeniach z części pierwszej. Główna bohaterka jest już dojrzałą kobietą, próbującą uporać się z traumami przeszłości i zrozumieć siebie. Na ekranie ponownie zobaczymy świetną Charlotte Gainsbourg, która zagrała również w pierwszej odsłonie filmu.

Nimfomanka: Część 2 to arcydzieło mrocznego, psychologicznego kina. Fani Larsa von Triera nie mogą go przegapić. Film wciąga i nie pozostawia obojętnym. Polecamy gorąco!

Podsumowanie

Film Nimfomanka: Część 2 to kontynuacja głośnej produkcji Larsa von Triera z 2013 roku. Akcja rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części i skupia się na losach dojrzałej już bohaterki, w którą ponownie wciela się świetna Charlotte Gainsbourg. Jest to kameralny dramat psychologiczny poruszający kontrowersyjną tematykę uzależnienia seksualnego i jego konsekwencji. Film można obejrzeć w całości online na wybranych platformach takich jak CDA Premium, gdzie dostępny jest z polskim lektorem lub napisami. Gorąco polecam ten tytuł fanom ambitnego kina europejskiego i twórczości Larsa von Triera. Produkcję wyróżniają znakomite aktorstwo, reżyseria i zdjęcia. Na pewno jest to film, który nie pozostawia obojętnym i skłania do refleksji na temat mrocznych aspektów ludzkiej natury.

Nimfomanka: Część 2 to kontynuacja głośnego filmu z 2013 roku w reżyserii Larsa von Triera, który ponownie sięgnął po kontrowersyjną tematykę. Tym razem fabuła skupia się na dorosłej już bohaterce pierwszej części, w którą wciela się świetna aktorka Charlotte Gainsbourg. Dramat psychologiczny utrzymany jest w konwencji kina arthouse i porusza wątki seksualności oraz uzależnień. Film można obejrzeć legalnie online na platformach takich jak CDA Premium czy Player.pl. Jest to zdecydowanie pozycja dla widza świadomego, gotowego na zmierzenie się z mroczną stroną ludzkiej natury. Polecam gorąco fanom ambitnego kina.

Nimfomanka: Część 2 to kontynuacja głośnego filmu z 2013 roku, który opowiada dalsze losy tytułowej bohaterki, tym razem jako dojrzałej kobiety. W roli głównej ponownie zachwyca Charlotte Gainsbourg. Reżyser Lars von Trier po raz kolejny porusza kontrowersyjną tematykę uzależnienia seksualnego i stawia pytania o ludzką psychikę. Film dostępny jest online m.in. na platformie CDA Premium z polskim lektorem i w wysokiej jakości obrazu. Gorąco polecam fanom kina arthouse, którzy nie boją się mierzyć z mrocznymi aspektami natury człowieka.

Druga część Nimfomanki to poruszający dramat psychologiczny nakręcony przez Larsa von Triera w 2013 roku. Tym razem reżyser przygląda się konsekwencjom uzależnienia tytułowej bohaterki, w którą wciela się świetna Charlotte Gainsbourg. Film można obejrzeć legalnie i w całości na platformach takich jak CDA Premium czy Player.pl. Jest to mocna, niekomercyjna produkcja, która na pewno nie pozostawi kinomana obojętnym. Polecam szczególnie fanom ambitnego, europejskiego kina.

Podobne filmy

Mateusz Rakowski

Mateusz Rakowski

Od najmłodszych lat jestem zakochany w kinie i telewizji. Gdy tylko nadarza się okazja, pochłaniam nowe filmy i seriale. Uwielbiam odkrywać fabuły, które wciągają mnie w świat fikcji i pozwalają przeżyć niesamowite przygody bez ruszania się z fotela. Kilka lat temu postanowiłem podzielić się moją pasją z innymi i założyłem własny portal o filmach i serialach. Publikuję na nim recenzje najciekawszych premier, ale też perełek, które warto odkryć. Staram się pisać barwnie i z humorem, żeby zachęcić czytelników do obejrzenia danej produkcji. Choć prowadzenie portalu wymaga czasu, daje mi ogromną satysfakcję. Bo uwielbiam kino i cieszę się, gdy mogę zarażać tą miłością innych.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 2813

Udostępnij